Доставка и оплата

Як відбувається доставка?

Ми хочемо, щоб клієнт отримав своє замовлення в ідеальному стані, тому ретельно підходимо до питання упаковки і захисту при доставці. Для цього ми обертаємо стільницю плівкою і підкладаємо з усіх боків спінений поліпропілен. Ми від’єднуємо ніжки від стільниці, щоб мінімізувати габарити посилки. Всі комплектуючі для монтажу Ви отримаєте разом з ніжками.

Якими службами ви доставляєте?

Ми доставляємо своїм транспортом по м. Києву та області. Якщо вам потрібна доставка в регіони, прохання зв’язатися з менеджером для обговорення.

Продукція може бути надана на самовивіз з нашого заводу.

Доставка здійснюється за рахунок клієнта.

Терміни доставки

Столи в наявності будуть доставлені протягом трьох днів з моменту підтвердження замовлення. Точний час замовлення залежить від завантаження відділу доставки.

Якщо стіл проводиться під замовлення, термін його виготовлення обумовлюється при замовленні. Зазвичай це не більше чотирьох тижнів, залежно від поточного завантаження.

Доставка изделий компании AceWood
Оплата изделий компании AceWood

Оплата

При виготовленні столу на замовлення, ми починаємо спілкування з клієнтом з безкоштовної консультації, яка включає в себе попередній підбір колірної гами і композиції столу, включаючи вибір породи дерева, забарвлення смоли і габаритів столу. Після узгодження цих деталей, ми розраховуємо вартість виробу і починаємо роботу після 20% передоплати. Решта 80% клієнт оплачує після отримання виробу. Альтернативою є накладений платіж при отриманні замовлення у кур’єрської служби.

Спосіб оплати

Безготівковий розрахунок. Ми надаємо рахунок-фактуру, за яким можна зробити оплату в касі будь-якого банку.

Отримати консультацію
Заповніть форму, щоб дізнатися вартість і терміни виготовлення виробу

    Заповніть форму та отримайте каталог на Вашу електронну пошту

      Завантажити
      каталог